Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’ın “röportaj” sözüne yanıt: Artık sadece projelerimden bahsedebilirsiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Spor Salon’da düzenlenen programda AK Parti’nin seçim beyannamesini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mülakatın kaldırılacağının sözünü vererek, “Sınavlardaki başarı sırasına göre alım yapacağız” dedi.

KILIÇDAROĞLU: BU SÖZ BENİM

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, mülakatların kaldırılacağını açıklamasının ardından sosyal medyada dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Kılıçdaroğlu, bu sözü kendisinin verdiğini söyledi.

“ARTIK SADECE PROJELERİM HAKKINDA KONUŞABİLİRSİNİZ”

Kılıçdaroğlu, “Önce röportaj yoluyla tüm gençleri torpido ile sakatlayın, sonra seçime günler kala projelerimle yaptığınız rezaleti ortadan kaldıracağınıza söz verin. Erdoğan artık sadece projelerimi konuşabilirsiniz, düzeltirim” dedi. imzaladığınız bu rezaletler.”

İNCE: YENİDEN KOPYALANMIŞ

Cumhurbaşkanlığı Adayı ve Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce de Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi. 2018 yılında Cumhurbaşkanı Adayı iken düzenlediği bir mitingde yaptığı konuşmayı paylaşan İnce, “Yine hile yaptı…” ifadelerini kullanmıştı.

İnce, 19 Haziran 2018’de Antalya’da yaptığı konuşmada, “24 Haziran’dan sonra torpido yok. 24 Haziran’dan sonra röportajı kaldıracağız, röportaj yok.”

haber-camoluk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu