Haber

Başkan Topaloğlu, Kuzdere’deki altyapı çalışmalarını inceledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere İlçesi’nde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını inceleyerek çalışmalarda son durum hakkında bilgi aldı. Başkan Topaloğlu’na Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın ve Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay da eşlik etti.

İmar planlarının ardından büyük çaplı çalışmalara başlanan Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi’nde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını inceleyen Başkan Topaloğlu, mahalle sakinleriyle sohbet ederek belediye çalışanına hayırlı olmasını diledi.

Çalışmalarda gelinen son nokta hakkında Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın’dan bilgi alan Başkan Topaloğlu, Çaybaşı Caddesi’nde devam eden çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Başkan Topaloğlu, “Kuzdere İlçemiz Çaybaşı Caddesi üzerinde yaklaşık 800 metre yol, kaldırım ve sıcak asfalt kaplanacak. İmar planları sonrasında büyük bir değişime uğrayan Kuzdere mahallemiz daha modern bir hal alıyor. Daha hızlı davranıp çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayacağız. “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan özür dileriz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

solhan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu