Teknoloji

Apple, “iPhone 15 Pro Max ile Çektik” Diyerek Korkunç Hızlı Etkinliğin Kamera Arkası Görüntülerini Yayınladı (Oppenheimer da O Ekipmanla Çekti)

Apple’ın yeni M3 çiplerini içeriyor Mac serisitanıttığı olay Korkunç Hızlı’nınSonda ekranda görünen metinde etkinlik videosu yer almaktadır. iPhone 15 Pro Max Beraberinde alındığı yazıyordu. Bunu bile sana veriyoruz transfer etmiştik . Apple, tarihinde ilk kez yalnızca iPhone 15 Pro Max ile lansman etkinliği düzenledi. Yani Apple güç gösterisi yaptı.

Ancak şimdi kafaları karıştıran bir gelişme yaşandı. Apple, Scary Fast etkinliğini duyurdu kamera arkası görüntüleri Paylaşıldı. Paylaşılan görseller, iPhone 15 Pro Max’e ultra kaliteli donanımların eşlik ettiğini ortaya koyuyor. Öyle görünüyor ki böyle bir görüntü yakalamak için biraz daha para harcamamız gerekiyor. biraz daha

Binlerce dolarlık ekipman kullanıldı

Videoyu izlerken profesyonel atış ekipmanları Onun da kullanıldığı açıktır. Bu ekipmanlarda hiçbir eksiklik yok: Dronlar, gimballer, standlar, endüstriyel set ışıklarıEtkinlik boyunca efekt araçları ve diğer kayıt araçları aktif olarak kullanılmaktadır.

Aslında Apple geçmişte kendi akıllı telefonlarıyla faaliyetlerini kaydetmiş olsa da bu kadar karmaşık setler kurmamıştı. Son videoda gördüğümüz ekipmanlara baktığımızda Apple’ın isterse gidip Oppenheimer’ı falan vurabileceğini ancak bunun yerine anlıyoruz. Tim CookVampire the Masquerade’in açılış sahnesine benzeyen bir şekilde konuşuyor.

M3 işlemcili Mac modellerinin Türkiye fiyatları için:

Elbette iPhone 15 serisinin çekim kapasitesi oldukça yüksek. Olivia Rodrigo , müzik görüntüsü Onu Geri Getirin! bir iPhone 15 için KULLANILDI . Üstelik o klip için kullanılan ekipmanlar Scary Fast etkinliğinden daha kolaydı. Ancak yine de şunu söyleyebiliriz: Profesyonel olmazsak evde kendi imkanlarımızla aynı kaliteyi çekmemiz pek mümkün değil.

M3 işlemcili bir MacBook Pro satın almaya değer mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu